Zachyťte na fotografii, čím vás příroda obohacuje

Lake in hilly landscape in winter

S cílem upozornit na zásadní roli, kterou příroda sehrává v našem životě, vyhlašuje Evropská agentura pro životní prostředí (EEA) fotografickou soutěž NATURE@work. Zachyťte na fotografii, čím vás příroda obohacuje, a přihlaste se. Cílem každoročně pořádané akce je zamýšlet se nad různými otázkami z oblasti životního prostředí. Fotografické soutěže se mohou zúčastnit všichni občané EU starší 18 let.

Přihlásit se můžete s fotografiemi na některé z těchto tří témat:

1. NATURE provides (PŘÍRODA poskytuje): Dokážete na fotografii zachytit, čím nás příroda obohacuje a co z toho je pro vás nejcennější?

2. NATURE protects (PŘÍRODA chrání): Všimli jste si, jak vás okolní příroda – na venkově nebo ve městě – chrání?

3. NATURE inspires (PŘÍRODA inspiruje): Objevili jste ve vašem okolí nějaký výsledek lidské činnosti inspirovaný přírodou?

Vítězové jednotlivých kategorií obdrží finanční odměnu. Všechny příspěvky mohou být používány EEA a jejími partnery v celé Evropě.

Fotografie můžete zasílat do 15. srpna 2017. Více informací o tom, jak se do soutěže přihlásit, a její kompletní pravidla naleznete na: http://www.eea.europa.eu/about-us/competitions/NATURE_at_work/NATURE_at_work (pouze v angličtině).

Zdroj: Enviweb.cz

Ilustrační foto: www.poznejbrdy.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *