Začal třetí ročník Plzeňské senior akademie. Jsou ještě volná místa!

Třetí ročník Plzeňské senior akademie odstartoval ve čtvrtek 2. února pro seniory s trvalým pobytem na území Městského obvodu Plzeň 3. Na první setkání dorazilo třicet přihlášených účastníků. Případní zájemci se mohou ještě hlásit u paní Hůrkové, na tel čísle: 37 803 6496, nejpozději však do 2. března 2017.

Přítomné „studenty“ přišel osobně slavnostně přivítat místostarosta MO Plzeň 3 Mgr. David Procházka a společně s ním zástupce velitele Městské policie Plzeň Mgr. Marek Šilhan a metodici prevence kriminality Bc. Karel Zahut a Markéta Hazdrová.  V rámci první „ vyučovací hodiny „ se studenti dozvěděli něco málo o historii a úkolech městské policie. Na příště se mohou těšit na přednášku na téma:  Jak si nenechat ublížit.

Úspěšní absolventi se mohou v měsíci září zúčastnit pokračujícího projektu „ Nedám se“, který připravila Městská policie Plzeň společně s Odborem sociálních služeb MmP a Policií ČR Krajského ředitelství policie Plzeňského kraje. Veškeré informace k projektu „ Nedám se“ budou s dostatečným předstihem poskytnuty všem úspěšným absolventům.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *