Výluky na tratích v Plzeňském kraji

Výluky Správy železniční dopravní cesty ovlivní provoz na tratích Plzeňského kraje: 

  • pondělí 27. března v 7:30 začne výluka na trati Rokycany – Nezvěsticev úseku Mirošov – Nezvěstice. Potrvá do pátku 7. dubna do 14 hodin.

po dobu výluky všechny vlaky nahradit náhradní autobusovou dopravou v úseku Mirošov – Nezvěstice, která pojede podle výlukového jízdního řádu, který je součástí tohoto e-mailu.

  • ve dnech  27. – 31.  března  vždy v době od 8:45 do 14:30 SŽDC plánuje výluku  vúseku Stod – Nýřany na trati  Plzeň – Domažlice. Za Vlaky Ex 353 a 354 pojede náhradní  autobusová dopravou po dvou trasách:  z  Rokycan, kde bude přestup z vlaku ze směru Praha pojede přímo do Domažlic a následně do stanice Furth im Wald, kde bude přestup na vlak.  Plzeň – Domažlice – Furth im Wald, autobus ze stanice Plzeň odjíždí dříve a není možný přestup z vlaku ze směru Praha a opačně ve směru Praha. Za osobní vlaky pojede náhradní autobusová doprava  ve dvou linkách,  a to Plzeň hl. n. – Stod (neobsluhuje Vejprnice, Tlučnou a Nýřany) a Nýřany – Stod. Náhradní doprava pojede podle výlukového jízdního řádu, který je součástí tohoto e-mailu řádu.
  • v pondělí 27. března v době od 8 do 18 hodin vúseku Pňovany- Mariánské Lázně na trati Plzeň – Cheb. Za rychlíky i spěšné vlaky pojede náhradní autobusová doprava. Za rychlíky mezi Plzní a Planou u Mariánských Lázní a za spěšné vlaky v úseku Pňovany – Svojšín.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *