Vlakem na lyže. V západních Črechách můžete jet se slevou na Špičák a do Perninku

http://www.cd.cz/assets/volny-cas/vlakem-za-snehem/224_3.gif

V rámci společného projektu Českých drah a partnerských skiareálů v České republice poskytují jejich provozovatelé cestujícím ČD od 15. 1. 2016 do 2. 3. 2016 slevu až 20 % na celodenní skipasy. Vybrané skiareály jsou dostupné zpravidla z krajských měst do 2 hodin jízdy vlakem. V Čechách a na Moravě mohou cestující vlakem ČD využít slevy v rámci programu ČD Ski v partnerských skiareálech v Jizerských horách (Ski Bižu Tanvaldský Špičák), Orlických horách (Skiresort Buková hora), Jeseníkách (Jonas Ostružná), Beskydech (Skiareál Karolinka), v Krušných horách (Pernink) a na Šumavě (Ski & Bike Špičák). Na Slovensku přivítají lyžaře ČD Ski skiareály Ružomberok – Malinô Brdo, PARKSNOW Donovaly a nově skiareál Štrbské Pleso.

Náročnější lyžaři mohou využít vlak i pro cestu na sjezdovky na Slovensku – do areálu PARK SNOW Donovaly a Ski & Bike Ružomberok – Malinô Brdo. Novinkou je návrat projektu ČD Ski do areálu Štrbské Pleso (dnes TMR). Oblíbené slovenské skiareály jsou dobře dostupné denními spoji, především nejrychlejším spojení do Tater vlakem SuperCity Pendolino SC240/241 nebo nočním spojem s lůžkovými vozy. Přímý noční lůžkový spoj do B.Bystrice a návazný skibus nabízí pohodlný příjezd až na Donovaly před 9. hodinou. Slovenské partnerské skiareály – Ski & Bike Ružomberok Malinô Brdo (www.skipark.sk) a PARK SNOW Donovaly (www.parksnow.sk) – poskytují pro cestující ČD atraktivní 20% slevu na dvoudenní nebo třídenní skipasy, skiareál TMR Štrbské Pleso nabízí slevu 20% na denní skipas (pouze při nákupu jízdenky přes eShop ČD).

Návštěvníci slovenských skiareálů na Velké Fatře mohou již druhým rokem využít nejrychlejší přímé spojení z Čech a severní Moravy vlakem kategorie SuperCity Pendolino do Ružomberka. Z Prahy do Ružomberka zkrátí spoj SC 241 na 5 hodin 17 minut, z Olomouce na 3 hodiny 7 minut a z Ostravy za 2 hodiny 7 minut.

Při zahájení sezonu s ČD Ski mají možnost cestující ČD lyžovat ve skiareálu Ružomberok od 15. do 29. ledna a od 27. února až 28. března) ještě výhodněji, v časopisu Snow 93 najdou skipas 1+1 zdarma (více na www.skipas-zdarma.cz).

Návazné skibusy ČD Ski od vlaků ČD při cestě do Skiresortu Buková hora – Čenkovice z Jablonného nad Orlicí jezdí v sobotu a neděli od 16. 1. do 28. 3. 2016, v případě příznivých sněhových podmínek i déle (informace budou zveřejněny na našich stránkách).

V průběhu sezony ČD Ski v sobotu a neděli mají možnost cestující ČD lyžovat ve skiareálu Buková hora a Tanvaldský Špičák od 16. do 29. ledna a od 5.3. až 28. března 2016 ještě výhodněji, v časopisu Snow 93 najdou skipas 1+1 zdarma (více na www.skipas-zdarma.cz).

Slevu 1+1 skipas zdarma nejde kombinovat s jinými slevami.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *