Vítěznému družstvu seniorů Plzeňského kraje popřáli i na hejtmanství

Sportovní družstvo seniorů Plzeňského kraje zvítězilo na Mezinárodních hrách seniorů, které hostil náš kraj. Seniorům ve čtvrtek 20. července poblahopřál k vynikajícím výkonům také hejtman kraje Josef Bernard.

Mezinárodní sportovní hry seniorů se uskutečnily 11. července na atletickém stadionu města Plzně, na který se sjely více než dvě stovky závodníků. Soutěžilo se v netradičním desetiboji, kam patří například šipky, trefa hokejkou na branku nebo běh s kolečkem. Soutěžící z Plzeňského kraje vybojovali cenné prvenství v konkurenci týmů z Maďarska, Polska, Slovenska či Bavorska.

Členy vítězného týmu přijal na krajském úřadě hejtman Josef Bernard, který jim poblahopřál k vítězství a předal děkovný list a pamětní medaili.

„Jsem moc rád, že vítězem Mezinárodních her seniorů se stalo družstvo pořádajícího kraje. Chtěl bych vám poděkovat za vynikající reprezentaci a hlavně smeknout před vašimi výkony. Vzhledem k tomu, že Plzeňský kraj zvítězil na hrách už podruhé v pořadí, budu držet palce, abychom příští rok mohli oslavit hattrick,” uvedl hejtman Josef Bernard.

Složení vítězného týmu Plzeňského kraje:

JUDr. Josef Fidrant – vedoucí týmu, Marieta Chloubová – kapitán týmu, Jan Královec, Bedřich Řechka, Marta Nováková, Ladislav Verner, Jiřina Lišková, Zdeňka Melicharová, František Beneš, Jaroslava Kaucká, Dana Herbriková

Organizační tým:

Mgr. Petra Bláhová, Bc. Vlasta Faiferlíková, Leoš Jochec, Ing. Karel Knap

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *