V Plzni se uskuteční první veletrh pracovních příležitostí pro zdravotníky

Už 5. prosince se plzeňské DEPO2015 promění v  malé zdravotnické zařízení. Pod záštitou Lékařské fakulty UK v  Plzni se tam bude konat první ročník Kariéry ve zdravotnictví, tedy veletrhu pracovních příležitostí pro zdravotníky a studenty zdravotnických oborů.

Do areálu DEPO2015 se mezi 10. a 18. hodinou sjedou zástupci nemocnic z  celé České republiky, aby studentům medicíny, fyzioterapie a středních zdravotnických škol ukázali, co je v  jejich budoucí kariéře čeká. Vystavovatelé si pro své budoucí zaměstnance připravili kompletní přehled toho, co jim mohou nabídnout.

Kromě necelých třech desítek vystavovatelů přijedou do DEPA také zajímaví hosté, kteří budoucím absolventům přiblíží zkušenosti ze své dosavadní kariéry. Namátkou se mohou návštěvníci těšit na senátora a lékaře Marka Hilšera nebo na členy neziskové organizace Loono, která učí veřejnost myslet na prevenci.

S  vystavovateli se budou moci návštěvníci setkat v  bývalé autobusové hale DEPO2015. Na zajímavé přednášky pak zamíří do prostoru klempírny. Celá akce je pro všechny návštěvníky zdarma a bude probíhat v  areálu DEPO2015 od 10 do 18 hodin. (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *