V listopadu můžete ve vlacích jezdit levněji – s kartou Masterpass

Chcete slevu? Plaťte digitální peněženkou Masterpass. Aplikace Masterpass umožňuje jednoduché a bezpečné nakupování a placení prostřednictvím mobilního telefonu. U ČD s ní navíc v listopadu získáte slevu 10 % na jízdné po celé České republice. Nepotřebujete hotovost a dokonce ani platební kartu. Jakmile jednou vložíte údaje o kartě do aplikace, máte je tam bezpečně uchované. Svůj příští on-line nákup na  www.cd.cz/eshop tak zaplatíte kdekoli jednoduše prostřednictvím mobilu.

S nákupem jízdenek přes eShop ČD a platbou prostřednictvím aplikace Masterpass je cestování levnější…

10% sleva při platbě přes masterpass

Od 1. do 30. listopadu 2016 můžete ušetřit 10 % z ceny vnitrostátních jízdenek při nákupu v eShopu, mobilním webu nebo v aplikaci Můj vlak*.

Aplikace Masterpass umožňuje jednoduché a bezpečné nakupování a placení prostřednictvím mobilního telefonu. Nepotřebujete hotovost a dokonce ani platební kartu. Jakmile jednou vložíte údaje o kartě do aplikace, máte je tam bezpečně uchované.

Jak nakupovat se slevou

Nainstalujte si aplikaci Masterpass. V eShopu ČD, mobilním webu ČD nebo mobilní aplikaci Můj vlak zvolte platební metodu Masterpass a automaticky se vám sníží cena zakupované jízdenky. Platbu pak dokončíte přímo v aplikaci Masterpass.

Na co a kdy slevu nezískáte:

  • na nákup mezinárodních jízdenek
  • na nákup traťových měsíčních a čtvrtletních jízdenek
  • na časové doplatky do 1. třídy čtvrtletní a roční
  • na zákaznické aplikace nahrávané na In Kartu
  • při využití slevového kódu nebo voucheru
  • na nabití elektronické peněženky na In Kartě (EPIK)
  • při placení služby jiných subjektů (např. parkování).

* aplikace Můj vlak musí být v nejvyšší aktuální verzi 1.8. Aktualizujte si aplikaci na Google Play nebo iTunes (u iTunes probíhá schvalování této verze).

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *