Udělat velkou radost můžete Vánočním stromem splněných přání v nemocnici

Rok se s rokem sešel a Vánoce nám opět ťukají na dveře. Jejich pravé kouzlo  spočívá v lásce, přátelství, porozumění a  pohodě v rodinném kruhu. Abychom se mohli všichni potkávat, potřebujeme k tomu také ono pověstné Zdraví. Jelikož nemoc často přichází nečekaně, někteří lidé, ale i děti, stráví vánoční svátky v nemocnici. Vánoční strom splněných přání ve Fakultní nemocnici Plzeň se rozsvěcuje již popáté a společně s vámi se pokusí přinést vánoční atmosféru do nemocničních pokojů. 

“Chcete-li udělat někomu velkou radost a rozjasnit tvář úsměvem poté, co si díky vám rozbalí svůj vánoční dárek, klikněte na webových stránkách FN Plzeň www.fnplzen.cz na Vánoční strom splněných přání. Zde si můžete vybrat vánoční dárek pro konkrétního pacienta, či oddělení a dát všem naději, že Vánoce prožíváme i na takovém místě, jakým je nemocnice,” říká mluvčí plzeňské Fakultní nemocnice Gabriela Levorová. “Představujeme příběhy malých pacientů dětského hemato-onkologického oddělení, dále nabízíme možnost zakoupit dárek pro pracoviště, kde se léčí děti s úrazy či jinými závažnými chorobami a nezapomněli jsme ani na oddělení, kde čas tráví senioři, kteří jsou v nemocnici delší čas a nemohou být se svými nejbližšími,” dodává.

Vedení nemocnice už předem děkuje nejen za váš zájem, ale i za vánoční rodinnou atmosféru, kterou díky vašemu dárku  zažijí naši pacienti. “Ať jsou pro vás vánoční svátky opět tím nejkrásnějším obdobím, plným očekávání a radostí,” přeji si Gabriela Levorová.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *