Střední škola České Velenice zve na dny otevřených dveří. Nejbližší se uskuteční 6. listopadu

V pátek 6. listopadu otevře Střední škola České Velenice dveře široké veřejnosti. Uskuteční se zde den otevřených dveří, který je určen především zájemcům o studium a jejich rodičům. Škola, která nabízí jedinečné dopravní a technické obory, bude přístupná od 9 do 14 hodin.

Zájemci si budou moci projít jednotlivé učebny a vyzkoušet si některé odborné činnosti – například svařování. Mimo to se seznámí i s některými kantory či vedením školy. Pokud termín 6. listopadu nevyhovuje, je možné se přijít podívat v následujících termínech – 11. prosince, 29. ledna a 12. února.

 

„První den otevřených dveří už máme za sebou. Konal se v září a kromě uchazečů o studium jsme pozvali i naše bývalé studenty a širokou veřejnost,“ uvedla ředitelka Střední školy České Velenice Milena Elsterová a dodala: „Zájemci, kteří se nemohou dostavit ani na jeden z termínů dnů otevřených dveří, ale rádi by naši školu navštívili, si mohou domluvit individuální prohlídku.“

 

Střední škola České Velenice v příštím školním roce otevře stejné obory jako letos. Čtyřleté studium: Provoz a ekonomika dopravy, Mechanik elektrotechnik a Operátor provozu a ekonomiky dopravy. Tříleté obory: Strojní mechanik, Komerční pracovník v dopravě, Nástrojař Magny Cartech a Elektromechanik pro zařízení a přístroje. Dálkové obory: Provoz a ekonomika dopravy, Logistické a finanční služby, Provozní elektrotechnika a Provozní technika. Veškeré informace k jednotlivým oborům naleznete na http://www.sscv.cz/c-41-obory-studia.html. Obory Elektromechanik pro zařízení a přístroje, Strojní mechanik a Nástrojař Magny Cartech jsou zařazeny do motivačního stipendijního programu.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *