Strážníci pomáhají nálezcům vracet ztracené věci. Peníze, ale i protézu nohy

O půl deváté večer přijala hlídka Městské policie Plzeň oznámení od recepční hotelu U Zvonu v Pražské ulici. Recepční strážníkům sdělila, že nalezla před vchodem do hotelu černou peněženku, ve které byla kromě dokladů i finanční hotovost ve výši 1834 Kč. Majiteli byla peněženka vrácena zpět. Ale nejsou to jen peníze a doklady, které lidi ztrácejí. Strážníci od nálezců přebírali již i set golfových holí, fotoaparát, knihy, vysavač a dokonce i protézu dolní lidské končetiny obutou do sportovní obuvi.

Ale toto nebyl určitě jediný poctivý nález. Městská policie často řeší případy nalezených věcí. Je vidět, že je mezi námi stále hodně slušných a poctivých lidí. Není to tak dávno, co přišel poctivý nálezce odevzdat finanční hotovost ve výši 10 000 Kč na služebnu městské policie, kterou nalezl u bankomatu. Za to mu poté byla velmi vděčna nešťastná žena, která si svůj omyl uvědomila a vydala se zpět k bankomatu svoji ztracenou hotovosthledat.

K dalšímu nálezu došlo dnes ráno v Dominikánské ulici, kdy poctivý nálezce přinesl ztracený mobilní telefon značky Nokia. Pokud se majitel telefonu dnes nedostaví k vyzvednutí na služebně městské policie, bude následně předán na ÚMO Plzeň 3, oddělení ztrát a nálezů. Všem poctivým nálezcům patří velký dík.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *