Slavné melodie z operet a muzikálů zazní už tuto středu ve Stříbře

Již tuto středu  5. října zazní v kostele Nanebevzetí Panny Marie ve Stříbře úžasné melodie ze slavných a známých muzikálů a operet. Spolu se členem Divadla J. K. Tyla v Plzni, tenoristou Romanem Krebsem, vám nejhezčí skladby z těchto dvou populárních žánrů představí i skvělá sopranistka, laureátka prestižní Ceny Franze Lehára v Komárně – Miriam Čížková. O klavírní doprovod se s grácií a přehledem postará  hudebník a pedagog Štěpán Slavík.

Středeční koncert nazvaný Od operety k muzikálu má – jak bývá zvykem u kulturních akcí pořádaných plzeňským spolkem Dobroslav a agenturou Lucky Art Agency – svého hosta. Tím je tentokrát mladý a talentovaný zpěvák Ondřej Tolar, kterého diváci Divadla J. K. Tyla v Plzni (DJKT) znají především jako hlavního představitele v muzikálu Billy Elliot. Ondřej Tolar je aktivním členem muzikálové školy při DJKT. Návštěvníci koncertu se mohou těšit i na šarmantního moderátora Jiřího Hlobila.

Přijďte si tedy naživo vychutnat nejkrásnější melodie ze známých a slavných hudebních děl, jakými jsou například Fantom opery, My fair lady, Veselá vdova, Polská krev či Rose Marie. Vstupenky zakoupíte v Městském kulturním středisku ve Stříbře, Benešova 587, ve všech prodejních místech Plzeňské vstupenky, na portále Plzeňské vstupenky:
https://www.plzenskavstupenka.cz/cs/akce/55421875-od-operety-k-muzikalu 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *