Silvestrovský program začíná v zoo už dopoledne. Novoroční návštěvníky čeká sleva

Kdo neprožil dopoledne na Štědrý den v Zoologické a botanické zahradě města Plzně, má možnost okusit tuto výjimečnou atmosféru poslední den roku. Doprovodný program je obdobný, srovnatelná je rovněž jedinečnost silvestrovského dopoledne mezi zvířátky.

Dopolední programový blok začíná v 10 hod. a skončí půl hodiny po poledni. Především rodinám s dětmi nabídne silvestrovskou soutěžní stezku o ceny. Ta je současně dovede ke kádi se „zlatými“ rybkami v Tropickém pavilonu. Velice oblíbená hra a soutěž, kdy se samozřejmě nechytá živá rybka, ale její maketa, může úspěšnému „rybáři“ přinést při troše štěstí i několik dárků.

Kolem 13. hod. přivítají u hlavní pokladny v ul. Pod Vinicemi představitelé města a zoologické a botanické zahrady symbolicky posledního návštěvníka plzeňské zoologické a botanické zahrady roku 2022. Popřát mu přijde i alegorický právě končící rok. Na Silvestra jsou výjimečně otevřené pokladny jen do 15 hodin a zahrada se zavírá v 16 hodin.

“Do plzeňské zoologické zahrady se rozhodně vyplatí zavítat rovněž 1. ledna. Vstupenka s tímto datem je současně slevovým bonusem umožňujícím další jednu návštěvu zahrady se slevou,” uvedl mluvčí zahrady Martin Vobruba. “Až do Třech králů je po setmění zoologická a botanická zahrada slavnostně osvětlená a statek Lüftnerka zdobí vyřezávaný betlém,” dodal Martin Vobruba.

Zdroj: Zoo Plzeň, ilustrační foto

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *