S Ondřejem Gregorem Brzobohatým v Měšťanské besedě zazpívá Marta Jandová

Ondřej Gregor Brzobohatý pilně připravuje své nové album a písně z chystaného alba zazní na koncertním turné. V rámci Universum Tour zavítá 10. dubna 2017 do Měšťanské besedy v Plzni. Na koncertě za doprovodu 15členné kapely zazní nové i starší skladby, převzaté písně a filmová tvorba. Jako hlavní host vystoupí zpěvačka Marta Jandová.

Už dvakrát, při koncertech v rámci Identity Tour (2014) a Symphonicum Tour (2016), naplnil Ondřej Brzobohatý Velký sál plzeňské Měšťanské besedy. V uplynulém roce se věnoval tvorbě hudby k filmům, například k úspěšné pohádce Anděl Páně 2. Také skládal hudbu na nové album Richarda Müllera, pod nímž je podepsaný i jako producent a které už si vysloužilo platinu za prodej. V prosinci zahájil koncertní šňůru Universum Tour, již přerušil, aby pracoval na svém novém albu.10. dubna 2017 od 19 hodin vystoupí v Měšťanské besedě v Plzni s kapelou v nové sestavě. „Bude tu smyčcový kvartet, dechová sekce, perkuse, celkem 15 lidí na pódiu“ upřesňuje Ondřej Gregor Brzobohatý. Hlavním hostem koncertu bude zpěvačka Marta Jandová.

Fanoušci a fanynky se mohou těšit na skladby z připravovaného nového alba, o nichž Ondřej Gregor Brzobohatý říká: „Myslím, že se hodí na koncerty. Je v nich trochu soulu, funky, možná něco z klasiky a mají groove, což je takové americké označení, že to šlape a má to dobré tempo.“ Zazní ale i starší písničky v nových aranžích, převzaté skladby i něco z filmové tvorby. Talentovaný muzikant, skladatel a herec na svých koncertech potvrzuje, že je také showman a bavič.

Ondřej Gregor Brzobohatý vydal své debutové album Identity v roce 2014 a poté si užil koncertování po celé České a Slovenské republice – několikrát prodloužené turné k platinové desce zakončil teprve při jeho padesáté zastávce. Dalším Ondřejovým splněným snem se o dva roky později stala speciální série koncertů Symphonicum Tour se čtyřicetičlenným symfonickým orchestrem a několika vzácnými hosty, jehož záznam nedávno vyšel na DVD. Na Universum Tour už Ondřej Brzobohatý roztančil Brno, Ostravu a Prahu, kde mu společnost dělala právě Marta Jandová. Zazpívala mimo jiné písničku Nothing Compares 2 U od Sinead O’Connor, čímž vzdala hold jejímu autorovi, vloni zesnulému Princi. Universum Tour letos čeká dalších deset zastávek.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *