Příští týden prezident Petr Pavel navštíví Plzeň, Tachov, Stříbro, Domažlice a Srní

Příští týden, v úterý a ve středu 23. a 24. ledna navštíví prezident Petr Pavel v manželkou Plzeňský kraj. Poprvé ve funkci.

Návštěva zahájí v úterý svůj program prohlídkou pivovaru Plzeňský Prazdroj, poté hosty přivítá na Krajském úřadě hejtman Rudolf Špoták. Na úřadě se pak odpoledne uskuteční tisková konference prezidenta Pavla a hejtmana Špotáka. Poté prezident navštíví leteckou záchranku v Líních.

Po třetí hodině se návštěva přesune do Tachova, kde bude na zámku jednat s představiteli města. Před zámkem se sejde i s veřejností. Zcela osobní – bez účasti kamer a novinářů – bude prohlídka Hornického skanzenu Stříbro. S veřejností ve Stříbře se prezident setká od 19 hodin v Kulturním domě.

Ve středu dopoledne navštíví prezident firmu Lintech v Domažlicích, pak bude debatovat se studenty tamní Vyšší odborné školy, Obchodní akademie a Střední zdravotnické školy. Na obědě se sejde se starosty obcí. Odpoledne je na programu setkání s vedením Národního parku Šumava a starosty okolních obcí v Návštěvnickém centru v Srní a na závěr dvoudenní návštěvy prezidentského páru se uskuteční tiskový brífink.

Zdroj: Kancelář prezidenta republiky a Plzeňský kraj, ilustrační foto

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *