Přijďte na univerzitu na největší debatu prezidentských kandidátů v Plzni

Největší debatu prezidentských kandidátů připravuje Akademický spolek studentů politických věd v Plzni. Uskutečnit se má v úterý 28. listopadu v 17 hodin v posluchárně Západočeské univerzity v Plzni v Jungmannově ulici. Účast na debatě už pořadatelům přislíbili prezidenští kandidáti Jiří Drahoš, Michal Horáček, Marek Hilšer, Vratislav Kulhánek, Pavel Fischer a Jiří Hynek.

Akademický spolek studentů politických věd v Plzni není v pořádání podobných besed žádným nováčkem. Před minulou přímou volbou prezidenta se podobné debaty v Plzni zúčastnili Vladimír Dlouhý, Karel Schwarzenberg, Táňa Fischerová, Jana Bobošíková a Jiří Diensbier. O akci byl takový zájem, že někteří museli jen poslouchat na chodbě.

Spolek koncipuje své akce tak, aby nebyly zajímavé pouze pro studenty Katedry politologie a mezinárodních vztahů Filozofické fakulty ZČU, ale pro všechny studenty a i širší veřejnost. Nejčastějším formátem jsou debaty a setkání s politiky. Jeho členové už zvali kandidáty na senátory, přivítali Miloše Zemana, Petra Macha, Mirka Topolánka, Jiřího Paroubka nebo Jaromíra Štětinu.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *