Plzeňský Prazdroj zůstává pro studenty v kraji nejžádanějším zaměstnavatelem

Společnost Plzeňský Prazdroj zvítězila i v letošním průzkumu mezi českými vysokoškoláky o nejžádanějšího zaměstnavatele v Plzeňském kraji. Studenti vysokých škol dosadili v kategorii The Most Desired Company na první místo právě plzeňský pivovar. Plzeňský Prazdroj zároveň obhájil 2. místo v hlavní části soutěže Sodexo Zaměstnavatel regionu v kategorii firem do 5000 zaměstnanců.

Vyhlášení letošních výsledků soutěže proběhlo v úterý 26. června. Plzeňský Prazdroj získal 1. místo v soutěži Nejžádanější zaměstnavatel regionu (The Most Desired Company) a zároveň 2. místo v kategorii Zaměstnavatel regionu do 5000 zaměstnanců Plzeňského kraje.

„Obě ocenění jsme získali podruhé v řadě, což nás velmi těší. Dokazuje to zároveň, že náš přístup k zaměstnancům je nastaven správně a všichni pracovníci se mohou v Plzeňském Prazdroji realizovat plně dle svých možností. Všech našich zaměstnanců si vážíme a poskytujeme jim široce koncipovaný systém benefitů,“ řekl k ocenění Milan Koza, manažer zaměstnaneckých vztahů. „Jsme aktivní v komunikaci se zájemci o práci s absolventy vysokých škol a to i těmi budoucími. Již několik let nabízíme mladým talentům unikátní a placené letní stáže. Ty jsou určené pro studenty 4. a 5. ročníků vysokých škol technických, chemicko-technologických i ekonomických oborů,“ dodal.

Organizátorem soutěže Zaměstnavatel roku je Klub zaměstnavatelů o. p. s. Součástí soutěže je také průzkum mezi studenty ekonomických, technických i humanitních oborů vysokých škol. Ti vybírají The Most Desired Company – společnost, ve které by chtěli po skončení studií pracovat. V rámci slavnostního večera proběhla kromě předání cen také diskuze na téma efektivní způsoby prevence zdraví zaměstnanců a informace o aktuálním stavu přípravy spolupráce Klubu zaměstnavatelů se školami v Plzeňském a Karlovarském kraji.                (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *