Pavel Kouřík z Domažlic za sebou nechal všechny ostatní závodníky

http://plzen.cz/wp-content/uploads/2016/09/ironman01-700x357.jpg

V Praze na Petříně se konal prestižní závod IRON FIREMAN v disciplínách TFA. Na start se postavilo 91 nejlepších závodníků a závodnic z celé České republiky. Všechny závodníky nechal daleko za sebou Pavel Kouřík, profesionální hasič z Domažlic.

Pro zlato si po nejdelších schodech v Praze pod Petřínskou rozhlednou doběhl za neuvěřitelný čas 3:07 minuty. Na trati překonal náročné disciplíny, mimo jiné musel natáhnout po schodech 50 metrů dlouhé hadice B, překulit do kopce těžké pneumatiky, překonat dvoumetrovou bariéru a přetáhnout těžkou figurínu. Náročnost trati zvýšilo i deštivé počasí.

Z Plzeňského kraje se skvěle předvedli i další závodníci. Šestý nejlepší čas měl Jiří Hnyk, který závodil v barvách SDH Klenčí pod Čerchovem. Trať zvládl za 3:39 minut. Mezi dobrovolnými hasiči je toto druhý nejlepší čas.

Mezi patnáct nejlepších hasičů patřil Antonín Rendl, bývalý příslušník HZS Plzeňského kraje, na start se postavil za SDH Kubice. Do poloviny nejlepších se vešli i Jakub Kulhánek z SDH Tlumačov  a Jaroslav Klička za SDH Koloveč.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *