Pánové Vávra a Šteindler zvou do Pekla na Besídku 2016. V prodeji zbývají poslední vstupenky

http://plzen.cz/wp-content/uploads/2016/09/Tomas-Hanak-a-Divadlo-Sklep-700x357.jpg

Sled vtipných skečů, originálních scének, hudebních a tanečních čísel, u kterých často ani sami herci netuší, jak skončí. To slibuje nová Besídka divadla Sklep, jež je pokračováním legendárních pořadů. Oblíbená parta kolem Davida Vávry či Milana Šteindlera vystoupí v Plzni ve čtvrtek 22. září 2016 od 19 hodin v KD Peklo. V prodeji zbývají poslední vstupenky.

Besídka je tradiční sklepovské představení, které je každoročně doplňováno a obměňováno o nové scénky, hudební a taneční čísla postavená na svébytných osobnostech jednotlivých vystupujících. I v Plzni se diváci mohou těšit na Davida Vávru, Milana Šteindlera, Jiřího Fero Burdu, Lenku Vychodilovou a další.

Před zbytečným natěšeným optimismem však varuje s humorem sobě vlastním herec a spoluzakladatel divadla Sklep Milan Šteindler: „Já myslím, že by se fanoušci neměli těšit na nic. My pesimisté – to mluvím za sebe – jsme zvyklí věřit, že všechno špatně dopadne. A když se to náhodou povede, máme o to větší radost a jsme více potěšeni než obyčejní optimisté. Proto se na nic netěšte a prostě přijďte. Budete možná radostně překvapeni a potěšeni“.

Scénky z Besídky se velmi často týkají aktuálního tématu a nebojí se ani politické nekorektnosti. „Politická nekorektnost je otázkou novinářů a politiků. My pouze dostáváme inspirativní podněty. Ovšem musím poznamenat, že politici jsou tak výkonní, že dodávají nejen realitu, ale i surrealitu, takže my jsme zbyteční,“ říká k tomu s nadsázkou druhý ze ´sklepáckých´ zakladatelů David Vávra.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *