Největší událost pro čtyřnohé mazlíčky v Plzeňském kraji se blíží. Psí den je už v sobotu

Psí den je největší událostí svého druhu v Plzeňském kraji. Městský obvod Plzeň 3 ji pro veřejnost připravuje už od roku 2011 a letošní, v pořadí již dvanáctý ročník, bude opět nabitý novinkami z psího světa.

„Návštěvníci se mohou těšit na otevřená sportoviště s možností vyzkoušet si různé psí disciplíny, chybět nebude bohatá nabídka chovatelských potřeb a služeb, kde si nakoupí od obojků až po pamlsky. Velkým lákadlem je už tradičně soutěž o Nej psa,“ říká starosta MO Plzeň 3 David Procházka.

Psí den je zároveň obrovskou příležitostí dozvědět se o novinkách a vyzkoušet si různé psí disciplíny. Součástí programu bude například dogdancing nebo dogfrisbee. A dozvíte se také spoustu zajímavých informací, třeba na téma první pomoci či cestování se psem.

„Psí den je vždy příjemná a pohodová akce, kde se potkávají milovníci psů a mají možnost si mezi sebou sdělovat své zážitky a zkušenosti. Přijďte a pobavte se se svými psími kamarády. Věříme, že se těšíte stejně jako my,” zve veřejnost celé vedení plzeňského centrálního obvodu.

Všechny potřebné informace najdete na: www.psidenplzen.cz

Zdroj: ÚMO Plzeň 3

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *