Naučte se, jak zaujmout v českém showbyznysu na festivalovém workshopu „Vančurovy schody”

Herec a festivalový moderátor Petr Vančura před nedávnem upoutal média po skončení galavečeru Českého lva, kdy se mu při odchodu z pražského Rudolfina podařilo na schodech upadnout přímo na červeném koberci před očima fotografů, vedle svého elegantně odcházejícího partnera Honzy Ciny. Petr se ze svého ostře sledovaného pádu rozhodl vytěžit co nejvíce, a pomoci i ostatním zájemcům, kteří by se rádi zviditelnili v českém showbyznysu.

S technikou nazvanou „Vančurovy schody”, kterou představil už i svým kolegům v Národním divadle, se rozhodl seznámit také návštěvníky Finále Plzeň na speciálním workshopu v pondělí 15. dubna od 10.30 hodin v Měšťanské besedě. V rozhovoru Petr Vančura jen něco málo prozrazuje:

Na co se návštěvníci workshopu mohou těšit? Co je čeká?

Mohou se těšit na to, jak zaujmout a upoutat na sebe pozornost všemi způsoby. Čekají je různé druhy pádů ze schodů, projdeme si, jak to vypadá, když člověk dojde na vrchol své kariéry a pády už nepotřebuje, styly mávání a bezpečnostní triky, jak to všechno přežít.

Vančurovy schody jsi krátce po Českých lvech učil i v Národním divadle. Kde ještě?

Vyučoval jsem to i v Hollywoodu, akorát jsem čekal na správný moment, kdy spadnu i já. Všechny světové pády jsou ode mě, je to moje škola.

Co je na tvé technice padání nejtěžšího?

Na mé technice je nejtěžší setkat se se mnou na tom workshopu. Málokdo to ustojí.

A komu bys zítřejší nácvik Vančurových schodů tady na festivalu doporučil?

Všem.

Zdroj: Festival Finále Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *