Nákupní centrum Géčko v Českých Budějovicích letos plánuje rozšíření svých prostor a další novinky

Nové nájemní prostory, nové toalety pro zákazníky, odpočinkové zóny v pasáži… Nákupní centrum Géčko letos čekají úpravy, které opět navýší komfort všech návštěvníků. „V létě chystáme zarovnání fasády, čímž zrealizujeme tolikrát dotazované zvětšení ploch u kotevních nájemců a dojde ke vzniku čtyř nových nájemních prostor,“ načrtla ředitelka Géčka Marie Kurzová a dodala, že zmiňované práce proběhnou bez jakýchkoliv omezení provozu centra.

 

Součástí revitalizace bude také investice do interiéru budovy, během které vzniknou zmiňované nové toality pro zákazníky a odpočinkové zóny v pasáži.

Další významnou novinkou bude otevření prodejny CCC v nové obchodní jednotce o velikosti přes 500 metrů čtverečních. „CCC ji budou v rámci jihočeského regionu považovat za svou vlajkovou loď,“ zdůraznila Marie Kurzová.

Změna se chystá i v segmentu sportovního oblečení a potřeb, kdy prodejnu Intersport nahradí Sportisimo. Koncept zpracování prodejny bude odpovídat nejnovějším trendům.

V současné době jsou všechny nově vznikající prostory Géčka obsazeny, vyjma venkovního celoproskleného prostoru, kde nákupní centrum hledá kvalitního nájemce z oblasti gastronomie.

„Z výše uvedeného si můžete představit, jak přibližně bude Géčko vypadat, a že už dnes na tom není úplně špatně. Otevření nových prostor je plánováno na polovinu září tohoto roku,“ řekla ředitelka centra. „K tomu přidejme stále rostoucí návštěvnost centra a oblíbenost hlavního taháku celé zóny – hypermarketu Globus, který ještě více posílí svou nabídku potravin. Nově budou tvořit 60 procent z celého sortimentu, což je opět dobře pro naše centrum. Kromě produktů z vlastního řeznictví, pekárny, cukrárny a několika desítek tisíc dalších potravin se mohou zákazníci nadále těšit i na nepotravinářský sortiment.”

Géčko v Českých Budějovicích letos oslaví již osmé narozeniny. Od začátku se snaží profilovat jako rodinné centrum, čemuž odpovídá jak nabídka, tak i různé kulturní a marketingové akce, které se zde konají. Hlavní snahou centra je, aby nákupy byly pro rodiny co nejvíce pohodové a uvolněné.                         (tz)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *