Na Trojce už vědí, kdy se rozsvítí vánoční stromy. Součástí budou i koncerty

Na území centrálního městského obvodu nebude o adventu chybět rozsvěcování vánočních stromečků. Městský obvod Plzeň 3 tentokrát připravil na tradičních místech ve Skvrňanech a na Borech bohatší program s koncertem a mini trhem.

Ve Skvrňanech se 5. 12. budou moci děti potkat s Mikulášem a čerty a zatančit si na skladby kapely Maxim Turbulenc. O týden později na Borech vystoupí TUTI VOCI a kapela Vysoká tráva. Na obou místech kromě zářícího vánočního stromu bude také malý adventní trh, který začne už ve 13:00 hodin. O hodinu později bude na programu předváděcí zabijačka s komentářem od mistra řezníka. Na trhu bude možné si nakoupit zabijačkové pochoutky, opéct buřty, dát si horký svařák nebo čokoládu a také koupit vánoční cukroví nebo nějakou drobnost z chráněné dílny Exodus.

„Chtěli jsme trochu oživit a rozšířit program při rozsvěcování vánočních stromků, proto letos bude součástí programu vystoupení kapel a také mini adventní trh. Věříme, že si každý najde něco, co mu udělá před Vánoci radost, ať už je to hudba nebo něco dobrého k snědku,“ shoduje se vedení centrálního plzeňského obvodu.

Součástí předvánočních tradic je také charitativní rozdávání vánoční polévky na náměstí Republiky. Teplou gulášovou polévku bude vedení obvodu rozdávat 22. prosince od 15:00 hodin. Polévku dostanou nejen potřební, ale každý, kdo se zastaví.

Kdy se na Trojce rozsvítí vánoční stromky?
28. 11. 18:00, náměstí Republiky
28. 11. 19:00, TJ Sokol Valcha
4. 12. 17:00, Radobyčice, náves
5. 12. 16:30, Skvrňany, Vnitroblok K. Steinera u OC Albert
10. 12. 18:00, TJ Sokol Nová Hospoda
12. 12. 17:00, Bory, Vnitroblok Šimerova u OC Luna

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *