Na oslavy 800 let Příbrami vlakem Jan Muzika

http://tipynacestu.cd.cz/simple/ttipmainmedia?action=view&id=1513

V sobotu 11. června se v Příbrami koná hlavní část oslav 800. výročí města, spojených s 20. setkáním hornických měst a obcí ČR. Součástí programu jsou i vyhlídkové jízdy Příbramským expresem.

Nenechte si ujít oslavy 800. výročí města Příbram, jejichž hlavní část se uskuteční v sobotu 11. června. Oslavy jsou spojeny s 20. setkáním hornických měst a obcí ČR. Po celý den na vás čeká na několika místech bohatý kulturní program, zaměřený na připomínku historie a zajímavostí města a místních hornických tradic. Součástí této akce bude též zábavní den určený rodinám s dětmi a mládeži nebo navazující hudební festival NOVÁK 800, které se uskuteční v nedalekém rekreačním areálu Nový rybník.

Pro příznivce železnice budou připraveny zvláštní vyhlídkové jízdy historickými vlaky Příbramský expres do okolí města, s možností návštěvy Památníku Vojna nebo CHKO Brdy. K cestě do Příbrami můžete využít pravidelné spoje ČD, které budou tento den mimořádně posíleny. Zaveden bude též večerní návratový spoj v úseku Příbram – Zdice, vedený zvláštním motorovým vlakem Jan Muzika.

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *