Městská policie Plzeň představuje v Brně unikátní vůz VW Transporter pro převoz opilců

Městské policie v České republice slaví čtvrt století své existence.  V těchto dnech se prezentují v Brně na třech výstavách PIROS, IDET a ISET. V pavilonu F jsou umístěny stánky celkem šestnácti městských policií statutárních měst. Součástí této výstavy je i prezentace ministerstva vnitra a také odboru prevence kriminality Ministerstva vnitra ČR.

V rámci tohoto programu se představuje i Městská policie Plzeň, která se může pochlubit unikátním vozem VW Transporter pro převoz podnapilých osob, které je vybaveno transportním lůžkem, transportním křeslem, defibrilátorem a lékárničkou. Dále detektorem kovů, který se využívá především na dětských hřištích a pískovištích.

Cílem této přehlídky je prezentace práce městských policií široké veřejnosti, kde chceme ukázat jednotu a vzájemnou spolupráci napříč republikou, jelikož si za pětadvacet let tyto organizace vybudovaly postavení i soudržnost. Kolegium ředitelů statutárních měst a hlavního města Prahy vás tímto zvou do pavilonu F brněnského výstaviště, kde vám šestnáct zúčastněných městských policí předvede svou rozmanitost i to, že potřeby vybavení práce strážníků se liší dle lokality, kde působí.  Kolegium ředitelů statutárních měst a hlavního města Prahy tvoří celkem dvacet šest ředitelů městských policií. Všem prezentujícím se organizacím, děkujeme a zároveň se těšíme na příchozí návštěvníky. 

Veronika Kuchynková

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *