Má vlast Bedřicha Smetany zazní už zítra na obrazovkách. Při jejím sledování můžete i vyhrát

Plzeňská filharmonie vzhledem k aktuální koronavirové situaci a novým vládním opatřením ruší letošní ročník festivalu Smetanovské dny, který byl plánován na 4. – 25. března. Přes vynaložené celoroční úsilí při přípravě a propagaci festivalu se uskutečnil pouze jeho zahajovací koncert – cyklus symfonických básní Má vlast Bedřicha Smetany. 

“Koncert se odehrál bez diváků v sále, ale podařilo se nám zajistit alespoň televizní přenos, na který se můžete podívat ve vysílání televize ZAK TV už zítra – 4. března 2021 od 19 hodin,” uvedl mluvčí Plzeňské filharmonie Pavel Bouda. “Plzeňskou filharmonii diriguje ve Velkém sále Měšťanské besedy Chuhei Iwasaki a přenos bude zahájen krátkým úvodním slovem ředitelky Plzeňské filharmonie a festivalu Smetanovské dny Lenky Kavalové. Celý záznam koncertu pak bude později ke shlédnutí i na Youtube kanálu Plzeňské filharmonie,” dodává Pavel Bouda.

Zde Filharmonie posílá malou pozvánku na tento výjimečný koncert:

Pozvánka na televizní přenos koncertu Má vlast – YouTube

“Věřte, že i nám chybějí diváci v sále, a proto nám udělá radost, pokud se při sledování televizního koncertu vyfotíte, nejlépe ve společenském oblečení a s televizní obrazovkou, a fotografii nám zašlete na náš email manager-pr@plzenskafilharmonie.cz Každá zaslaná fotografie bude odměněna volnou vstupenkou na některý z našich koncertů nové sezóny 2021/2022 (která se doufejme bude už moci odehrát bez jakýchkoliv omezení) a autor vítězného snímku, který vybereme, se může těšit na celé abonmá koncertní řady Crossower,” představuje nejnovětší aktivitu Pavel Bouda. “Zároveň Vás tímto prosíme o připojení krátkého textu se svolením použít zaslané fotografie pro účely prezentace na našich sociálních sítích a internetových stránkách Plzeňské filharmonie. Pokud text se svolením nepřipojíte, budeme Vaše přání respektovat a fotografii nezveřejníme,” vysvětluje.

Zdroj: Plzeňská filharmonie

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *