Lyžařská sezona je tady! Rokytnice zahájila předprodej skipasů

https://d32-a.sdn.szn.cz/d_32/c_img_F_C/g8pCLT.jpeg?fl=res,450,253,3

Páté největší středisko v České republice otevírá své pomyslné pokladny a to bez front. Skiareál Rokytnice nad Jizerou zahajuje online prodej sezonních skipasů na sezónu 2016/2017 v pondělí 10. 10. v 10 hodin a 10 minut. 18 km sjezdovek na ploše 80 ha – 2 čtyřsedačkové lanovky a 10 vleků – přepravní kapacita téměř 10 tisíc osob/hod.– zasněžovací technologie jako na OH v SOČI – to vše mohou lyžařiočekávat v Rokytnici. Novinkou bude ROKY PASS, který nabídne věrnostní program s mnoha bonusy.

„Vloni jsme zásadně zmodernizovali zasněžovací systém, díky efektivnější a rychlejší technologii bude hlavní sjezdovka nyní zasněžena za 5 dnů, což je dvakrát rychleji než předtím. A teď se zaměřujeme na služby. Velkou přidanou hodnotu očekáváme od nového provozovatele gastra.

Restaurace u dolní stanice lanovky na Lysou horu se představí nejen s novým názvem Černý potok, ale hlavně s novým menu. Připravujeme také skibusy z Prahy přímo do Rokytnice. Vším, co nyní děláme, chceme zajistit lepší služby pro naše lyžaře, kteří by i letos měli pocítit další posun,“ uvádí ředitel skiareálu Michal Kopecký.

 

Ceny skipasů zůstávají téměř ve stejných cenových relacích, když lyžaři chytře nakupují permanentky přes internet. Odpůrce front jistě nesmírně potěší prodej skipasů online, který bude opět zahájen v sezoně. Lyžaři budou mít možnost zakoupit si jízdenku předem a ušetří tak nejen peníze, ale i čas obvykle strávený u pokladny. Změny zaznamenal ceník ve prospěch mládeže a seniorů, ti ušetří na jednodenním jízdném oproti loňsku celých 30 korun.Denní permanentka ve skiareálu Horní Domky v hlavní sezóně vyjde pro dospělého na 650 Kč (při nákupu online 620 Kč), mládež a senioři zaplatí 520 Kč (online490Kč), děti do 14 let 450 Kč (online 430Kč) ado 6 let mají stále jízdné zdarma.

 

K nadcházející sezoně ve skiareálu Rokytnice nad Jizerou dodává ředitel Kopecký: „Vzhledem k tomu, že jsme rodinný areál, rozšířili jsme nabídku právě pro ně. Nově máme rodinné jízdné. V hlavní sezoně si například rodiče a jedno dítě zalyžují za 1600 Kč, při nákupu přes internet za ještě méně. Řešíme i dětský koutek, který by fungoval jako hlídání. Věříme, že nejen služby tohoto typu nám přilákají nové lyžaře. Brzy také představíme zbrusu nový věrnostní program ROKY PASS, který bude fungovat na systému odměn pro zaregistrované lyžaře.“

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Ing Jaroslav Herodes napsal:

    Zdravím,do Rokytnice jezdím pravidelně lyžovat asi 12 let. Mám zde zakoupený byt a líbí se mi tady. Bohužel musím říct,že lyžování je zde rok od roku horší. Minulou zimu jsme dokonce lyžovali raději v okolí – Paseky,Vítkovice,Jablonec,Vysoké n. J.,Benecko – tam se alespoň snaží. V Rokytnici každý rok něco ubyde : Snow – park i s vlekem, měřený slalom, dětská školička, vysněžování černé sjezdovky, pak i červené sjezdovky. Mluvit dnes o 18km sjezdových tratí je podvod. Pustit vše na modrou, jednu jedinou trochu udržovanou trať je hazard ze zdravím lyžařů.
    Je mi z toho smutno. S lyžováním v Rokytnici to nedopadne dobře.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *