Květinovou dívku zvolí v zoo v sobotu. Adeptkám zbývá ještě jeden den na přihlášení

Už jen jeden den mají šanci cílevědomé a odvážné dívky ve věku 12 až 16 let přihlásit do prestižní soutěže Květinová dívka 2023. Ta se uskuteční v sobotu 24. června v Zoologické a botanické zahradě města Plzně. Vedle šance nasadit si zlatou korunku, čekají  na celkem čtyři nejlépe hodnocené dívky zajímavé ceny spojené s exkluzivními zážitkovými výhrami.

Dívky čekají soutěžní disciplíny, jako je osobní vizitka, promenáda s představením šatů, účesu a líčení, prezentace nejoblíbenější květiny, dotazovna poroty, ukázka zálib a rozhovor se zvoleným členem poroty. Vše bude prolínat kulturní program a povídání odborníků na téma kadeřnické trendy, líčení, jak být štíhlá a nestát se anoretičkou.

O obnovenou soutěžní Květinovou dívku se vedle hlavních pořadatelů, jimiž jsou Sdružení IRIS a Zoologická a botanická zahrada města Plzně, zasloužily plzeňský salon Magnolie Lenky Heindlové, Střední odborné učiliště Domažlice, Autocentrum Šmucler a majitelka hudební školičky Svět kvítek Miriam Čížková, která bude též soutěžním odpolednem provázet.

V porotě zasednou významné osobnosti – politici, úspěšní podnikatelé a fotografové. Oficiální záštitu nad Květinovou dívkou 2023 převzali 1. náměstek hejtmana Plzeňského kraje Petr Vanka a náměstkyně plzeňského primátora Lucie Kantorová.

Přihlášky s uvedením věku, kontaktu a místem bydliště zasílejte do čtvrtka 22. června na emailovou adresu salon@salon-magnolie.cz.

Zdroj: Zoo Plzeň

 

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *