Kradl čokoládu, ale tolik by ji sníst nemohl. Pak přiznal, že krade na kšeft

Terčem lapky se v úterý v podvečer stala prodejna v Radčické ulici. Osmatřicetiletý muž si chtěl z obchodu odnést nepovoleným způsobem zboží, jehož hodnota přesáhla tisíc korun.

Ale, jaké zboží? Byly to čokolády a nebylo jich málo. Měl jich po kapsách rovných devatenáct! A žádné levné, jako když jdete k nehodné tetě na návštěvu. Byly to samé dobré značky.

Počínání muže, který prošel pokladnami, aniž by zaplatil devatenáct kusů čokolád, zpozoroval zaměstnanec prodejny. Zadržel ho a k řešení krádeže přivolal strážníky. Muž nejdřív nechtěl říct, na co čokolády má, jestli na na nemá náhodou absťák. Strážníkům nakonec řekl, že neměl dost peněz na živobití s tak je prodá se slevou náhodným klientům. Říkal si, že každá získaná koruna může být dobrá A na víc na sebe provalil, že čokolády ani rád nemá, Lepší že je pivo. Prověřováním z policejních evidencí poté vyšlo najevo, že o předání muže do svých rukou mají právní zájem policisté ČR. Z toho důvodu byl také na jejich oddělení převezen a předán jim k dalším úkonům.

Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *