Komunisté pozvali na čtvrtek bezpečnostního analytika

Uprchlická krize, dění na Ukrajině. To jsou témata, o kterých by se mělo mluvit ve čtvrtek na půdě plzeňské KSČM. Komunisté si jako hlavního řečníka pozvali vojenského a bezpečnostního analytika Martina Kollera. Ten, ačkoliv z Prahy, není v našem regionu nikým neznámým. Na podzim v senátním obvodě č. 7 Plzeň-město, kam kromě plzeňských Slovan patří i celý okres Plzeň-jih, část Klatovska a obce v okolí Starého Plzence, neúspěšně kandidovat do Senátu za hnutí Úsvit.

Martin Koller je vojenský analytik – inženýr, diplomat a podplukovník v záloze. V současné době pracuje jako analytik a redaktor pro ministerstvo obrany. Zaměřuje se především na vojenské technologie, historii a politiku bezpečnosti.

Kriticky se Koller staví k většině českých médií především v souvislosti s uprchlickou krizí, ale i kvůli hodnocení historických událostí. Účelové předělávání historie podporují mnohá česká média, která ve skutečnosti většinou nejsou česká. Zhruba 80 % novin a časopisů patří především německým společnostem,” napsal nedávno ve svém komentáři pro server parlamentnilisty.cz. “Propaganda v České televizi ve smyslu záměrného předělávání historie a ohlupování především mladé generace je nepřehlédnutelná, počínaje pořadem Historie CS. Ať již je tvrzení, že ČT ovládá ze Švýcarska jeden z nejbohatších občanů naší republiky Bakala, pravdivé, či nikoli, veřejnoprávní ČT24 se skutečně protinárodně snaží,” konstatoval.

Vojenský a bezpečnostní analytik Martin Koller nabádá k opatrnosti před jižním sousedem EU, který k nám poměrně nekontrolovaně posílá své emigranty, ale přitom se mocensky orientuje na islámské země. “Integrace Turecka do Evropy je zcela mimo logiku a zájmy Evropy jak ekonomicky, tak bezpečnostně. Přesto neexistují důvody, proč bychom neměli s Tureckem ekonomicky spolupracovat bez politického a ideologického podtextu jako partneři. Obchodník v krámě si také nezve každého zákazníka do bytu. Ovšem nelze se zbavit dojmu, že vedení EU je schopné si pozvat zákazníky nejen do bytu, ale i do postele, pravděpodobně nikoli zadarmo a bez ohledu na svoje občany,” píše pro parlamentnílisty.cz.

Beseda s Martinem Kollerem se v domě KSČM v plzeňské Purkyňově ulici uskuteční ve čtvrtek 18. května od 16 hodin.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *