Jiří Schmitzer pokřtí nové CD Michala Šindeláře a Jakuba Kořínka

Oblíbený herec a písničkář Jiří Schmitzer pokřtí zbrusu nové CD Michala Šindeláře a Jakuba Kořínka. Slavnostní křest se bude konat v sobotu 13. června na Dni Kozla ve Velkých Popovicích.

Nové CD nazvané První ani poslední je autorským počinem Michala Šindeláře a Jakuba Kořínka. Kromě zmíněných interpretů si na CD zahrál i baskytarista léta působící ve skupině Fleret Marek Abrahám a multiinstrumentalista Michal Rajtmajer.

Deska byla natočena ve studiu Svárov, jehož služby využívají i takoví umělci jako např. klávesista od Lady Gaga – Brockett Parsons, Aneta Langerová, Marek Ztracený nebo Debbie.

Michal Šindelář je občasným hostem v kapele George and Beatovens. Proto je jedinou převzatou písní na novém cédéčku skladba Petra Nováka (text Pavel Vrba), která nikdy nebyla natočena, nazvaná Lásky je zdá se mi míň. Na tuto píseň bude také v polovině června vznikat videoklip. Ten se bude točit v Plzni a zhostí se ho několik mladých a nadějných kreativců.

Jiří Schmitzer není kmotrem nového alba náhodou. Speciálně pro Michala Šindeláře totiž napsal text skladby Já pravdu mám, která vyšla v roce 2004 na jeho prvním sólovém albu Padaly hvězdy.

Informace o CD: První ani poslední

Délka: 40 min, 12 skladeb

Česky

Autoři textů a hudby:    Michal Šindelář, Jakub Kořínek

Píseň Lásky je zdá se mi míň – Petr Novák

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *