Ježíšek bude nadělovat pomocí nových webových stránek Fakultní nemocnice Plzeň

http://www.fnplzen.cz/sites/default/files/styles/bod_obrazku/public/novinky/2015/vanocni_strom.jpg?itok=d9spi06V

Už třetím rokem rozsvěcuje Fakultní nemocnice z Plzni začátkem prosince na webových stránkách Vánoční strom splněných přání. “Vánoce by měly být především o rodinné pohodě a o možnosti setkávání se s těmi nejbližšími. A právě proto, že už nyní víme, kteří lidé budou trávit Vánoce v nemocnici, a nebudou v kruhu rodinném,  rozsvěcujeme Vánoční strom splněných přání  a společně s vámi se pokusíme přinést do nemocničních pokojů radost a veselí,” říká o celé akci mluvčí nemocnice Gabriela Levorová.

Na www.fnplzen.cz svítí vánoční stromeček, na kterém nemocnice veřejnosti  představuje  malé pacienty, kteří tráví hodně času v nemocnic, a  zároveň i seniory, kteří jsou hospitalizováni delší čas a nemohou být ve své rodině. “Po kliknutí na Vánoční strom splněných přání si můžete vybrat vánoční dárek pro konkrétního pacienta, či oddělení, a dát všem naději, že Ježíšek nezapomněl ani na takové místo, jakým je nemocnice,” radí Gabriela Levorová.

Letos Fakultní nemocnice Plzeň připravila dárek pro své  návštěvníky – 1. prosince spustila zcela nové webové stránky. “Doufáme, že svou přehledností budou dobrým průvodcem pro všechny pacienty a klienty,” říká mluvčí nemocnice.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *