Jeden si ustlal na autobusovém nádraží a druhý ve Žlutické ulici

Na sedačce haly autobusového nádraží si v pondělí vpodvečer ustlal cizinec, který se tak opil, že nebyl schopen se postavit.  Opilce, na kterého upozornil personál autobusového nádraží, převezli strážníci na záchytku.

O podnapilém muži, který má navíc v hale konzumovat alkohol, se strážníci dozvěděli z přijatého oznámení na tísňové lince městské policie. Sedmapadesátiletého muže původem ze Slovenska našli opilého a pomočeného na sedačce. V důsledku alkoholového opojení nebyl schopen se postavit ani na nohy, nekontroloval své chování a svým jednáním ohrožoval svůj život a zdraví. Z toho důvodu byl převezen k vystřízlivění do protialkoholní záchytné stanice. Záležitost spáchaného přestupku proti veřejnému pořádku s ním bude řešit přestupková komise.

Na dalšího opilce narazila v půl třetí ráno na chodníku ve Žlutické ulici hlídka strážníků při noční pochůzce. Byl tak opilý, že se nedokázal zvednout ze země a udržet se sám na nohou, přestože se mu hlídka snažila pomoci. Byla vážná obava, že by si mohl svým dalším jednání způsobit případně zranění a ohrozit svůj život a zdraví, proto byl převezen k vystřízlivění do patřičného zdravotnického zařízení.

Foto MP Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *