Jaké hygienické pomůcky vybrat pro váš masérský salon?

Rozhodli jste se zařídit nebo dovybavit svůj masérský salon? Pro dokonalou hygienu doporučujeme používat papírové hygienické podložky a ručníky Papernet.

Zajistěte svým klientům vysokou úroveň masérských služeb

Kvalita masáží se odvíjí od schopností maséra, který má ulevit od bolestí a zajistit příjemné uvolnění těla i mysli, ale také od toho, jak vysokou úroveň masérské studio svým klientům nabízí. To se odvíjí od navržení interiéru, vybavení i hygieny.

Vysoká úroveň čistoty je klíčový faktor k tomu, aby se u vás vaši klienti cítili dobře a uvolněně. Zajistěte proto každému svému klientovi příjemný pocit z prostředí i samotné masáže.

Hygiena začíná u čistých rukou

Vysokou úroveň hygieny zajistíte správným mytím rukou. Namísto použití ručníků, doporučujeme používat papírové skládané ručníky Papernet. Ty jsou v nabídce v několika provedeních. Levnější varianta je vyrobena z recyklovaného papíru a díky inovativnímu skladu umožní snadné vytažení ze zásobníku. Kvalitnější varianta dvouvrstvých ručníků Papernet z tissue celulózy garantuje vysokou savost a tím menší spotřebu papírových ručníků.

Výběr hygienických doplňků pro masérské lůžko

Nedílnou součástí každého masérského salonu je kvalitní masérské lehátko. To je místem, kde si vaši klienti odpočinou a užijí si celou proceduru masáže. Pro zajištění optimální hygieny doporučujeme použití vhodných pomůcek.

Skvělou volbou jsou například papírové podložky na vyšetřovací lůžka. Ty jsou vyrobeny z dvouvrstvé celulózy, která je velmi pevná, příjemná na dotyk a savá. Materiál je dermatologicky testovaný a je neutrální k pokožce a sliznicím.

Díky této podložce je vaše masérské lůžko chráněno proti bakteriím, virům i masážním olejům. Každá role je perforovaná, díky čemuž si můžete jednoduše odtrhnout požadovaný rozměr dle délky podložky. Role jsou samostatně hygienicky zabalené ve folii.

(Placla)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *