Jágrův osobní kouč radí, jak se motivovat k úspěchu

Nedostatek motivace ve chvíli, kdy se vám daří a když se pouštíte do něčeho nového, většinou nebývá problém. Udržet si ji ale i ve chvíli, kdy se vám zrovna nedaří či ve chvílích rutiny a každodenního opakování je mnohem těžší. Jak na to poradí jeden z nejznámějších českých osobnostních koučů a zároveň úspěšný hokejový trenér Marian Jelínek.

Ten se ve své kariéře právě zacházením s motivací dlouhodobě zabývá a využil ji například i při mnohaleté spolupráci s českou hokejovou legendou Jaromírem Jágrem. S tím pracoval jako jeho osobní kouč, a pomáhal mu s dosahováním jeho sportovních výsledků, stejně jako s trvalým udržováním psychické pohody. Kromě toho ale také dosáhl mnoha úspěchů jako hokejový trenér, ať už šlo o zlatou medaili z MS v roce 2005 ve Vídni, či 2 mistrovské tituly s pražskou Spartou.

Kromě sportovců a jejich tréninku a vedení se ale věnuje také poradenství ve formě přednášek i osobních kurzů pro vrcholové manažery a podnikatele. K tomu ho přitom dovedlo právě jeho celoživotní spojení se sportem, díky kterému začal zjišťovat, co vlastně stojí za dosažením štěstí a úspěchu v životě. Kromě zaměření na výsledky a jejich naplňování tak špičky českého i světového byznysu vede k tomu, jak se nenechat svou prací zahltit a jak se kromě kariérních úspěchů soustředit i na naplnění dalších oblastí života.

Přednáška Mariana Jelínka se uskuteční ve středu 12. 10. ve 12:00 na hlavním pódiu na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany.  Vstup na ni je, stejně jako na celý veletrh Profesia days, zcela zdarma. Kromě motivace se Marian Jelínek zaměří také na to, co mají vrcholový sport a byznys společného. A jaké vlastnosti je nutné mít pro dosažení kariérních úspěchů v jakémkoli oboru. Kromě Mariana Jelínka se na akci objeví i další známe osobnosti z řad koučů a osobností českého sportu. Ať už jde o mistra světa ve sportovním aerobiku Davida Hufa, který se vysvětlí, proč k úspěchu v životě potřebujete starat se nejen o své tělo, ale i o svou mysl. Či Olgu Šípkovou, další známou fitness trenérku a koučku, která poradí jak si udržet zdravý životní sty i se sedavým kancelářským zaměstnáním. Ti na veletrhu vystoupí ve středu 12. října v 18:30.

Kromě koučů motivátorů se na veletrhu představí i široká škála osobností z různých oborů. Jde například o zástupce legendární dvojice ViralBrothers Čeňka Stýbla, který se spolu se svým kolegou Erikem Meldikem proslavil na českém i globálním Youtube.  Ve své přednášce ve středu 12. 10. od 12:30 hod vysvětlí, jaké překážky překonal při cestě za svým snem a jestli je v dnešní době možné vydělat si vytvářením videí na Youtube. Sesterská dvojice A Cup of Style se svým blogem začala ještě před tím, než bylo oběma dívkám osmnáct. Dnes jim i v mladém věku jejich blog a Youtube kanál umožňuje živit se tím, co je zároveň jejich zdaleka největším koníčkem. Na Profesia days ve středu od 11:30 hodin prozradí, jak se změnil jejich počáteční plán, jak rostly spolu se svým blogem, a proč nechtějí pracovat jen pro peníze, ale hlavně pro radost. Vystoupí zde i herní vývojář, designér a producent hudebních klipů Vít Haratek, který má na kontě cenu MTV, cenu Anděl za videoklip roku nebo umístění v prestižním žebříčku 30 pod 30 časopisu Forbes. Ve své přednášce, kterou si můžete poslechnout ve středu 12. 10. ve 13:30 na hlavním pódiu, zmíní svůj osobní příběh a tipy na to, co považuje za důležité na cestě k úspěchu.

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *