Hra na zvoněnou? Je fakt dobrá a nesmrtelná. Ale nesmíte zvonit na policejní stanici!

Kdo by si nepamatoval legendární školáckou zábavu, kdy jsme zvonili na zvonek nerudnému sousedovi odvedle, pak se jako hrdinové schovali za roh a čekali jaká bude reakce. Říká vám to něco? Obdobným způsobem se chtěla pobavit ve čtvrtek večer skupina tří mladíků a jedné dámy ve věku od 17 do 22 let.

Na náměstí Republiky v Plzni 22letý muž úmyslně převrátil květináč před budovou plzeňské radnice, který se následkem pádu rozbil. Následně se celá skupina vydala do Perlové ulice, kde tentýž muž zazvonil na zvonek služebny městské policie. A pak se měl schovat! Jenže to on neudělal, počkal až mu služba otevře a pak na strážníka ječel vulgární nadávky. A až pak utekl. No, to přehnal!

Bohužel ke své smůle už byl i s přáteli díky městskému kamerovému systému v hledáčku strážníků. Hlídky tedy přátele dopadly už v okamžiku, kdy jako hrdinové utíkali. Když dotyčný vandal zjistil, že již není cesty zpět, sám se strážníkům přiznal, že on je tím, kdo má všechno na svědomí a že se chtěl vytáhnout před dívkou. Strážníci muže podrobili dechové zkoušce, která ukázala přes dvě promile alkoholu v dechu a bylo rozhodnuto, že mladík stráví noc na protialkoholní záchytné stanici. Ze způsobené škody a svého protiprávního jednání se bude mladík zodpovídat správnímu orgánu.

Zdroj: MP Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *