Hledání krásy v době covidové. Senioři vystavují své fotografie v Security Space & Café

Klub aktivních seniorů z Dory Plzeň (KAS) uspořádal výstavu fotografií svých členů pořízených v loňském a letošním roce. Za velké podpory sponzorů a spoluorganizátorů, mezi než patří především Soužití 2001, MPSV – Senioři v krajích a umělecká agentura Lucky Art Agency, se podařilo 5. listopadu výstavu zahájit slavnostní vernisáží. 
Mezi milé hosty patřili doc. MUDr. Milada Emmerová, CSc, Mgr. Irena Kadlčíková, JUDr. Miloslav Hora předseda KRS PM a čestný předseda KRS PM Leoš Jochec. Doprovodného kulturního programu se skvěle zhostila operní pěvkyně Miriam Čížková s klavíristou Štěpánem Slavíkem a dětmi z pěveckého kroužku  Svět Kvítek.
Hosté si s velkým zájmem a uznáním prohlíželi vystavené fotografie, jejichž autory jsou Jana Kupcová, Václav Šperl, Václav Neužil, Stáňa Adamcová, Bohuslav Paďourek, Dagmar Hříbalová a Ladislav Šíf.
“Výstava se koná v krásné a moderní kavárně Security Space & Café v Čelakovského ulici 5 v Plzni, jejíž prostory nám poskytla bezplatně společnost HLS. Také jejím majitelům a provozovatelům patří velký dík,” uvedla předsedkyně Klubu aktivních seniorů při DoRA centru Stáňa Adamcová. Pro všechny přítomné bylo připraveno pohoštění, pro děti pak i malá pozornost. Seniorům z KAS předala paní Kadlčíková krásné srdce s láskou vyrobené dětmi z klubu Echo. A tak se po dvou hodinách všichni rozcházeli spokojeni a plni úžasných dojmů.
Smyslem této výstavy je udržet kulturní úroveň i v této “covidové” době, nepodléhat depresím a aktivně se podílet na vytváření krásy nejen pro sebe samé, ale i pro druhé. Výstava potrvá do 3. prosince 2021, dle možnosti se stane putovní.

Security Space je nově otevřeným klientským centrem této plzeňské bezpečnostní služby, ale je taktéž určen veřejnosti k podpoře vzdělávání, rozvoji kultury a pořádání společenských událostí. Najdeme ho nedaleko centra Plzně v Čelakovského ulici č. 5. Je dokonalým řešením pro všechny, kdo hledají příjemné prostředí pro organizaci menších až středně velkých akcí. Security Space je místem nabízejícím exkluzivní soukromí a pohodlí pro uspořádání seminářů, školení, soukromou narozeninovou událost, či firemní akci.

Zdroj: KAS Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *