Fandíme vám! Dětští pacienti FN Plzeň namalovali hokejovým indiánům obraz. Má přinést mužstvu co nejvíc štěstí v blížícím se play-off

Dlouho očekávané utkání  HC Škoda Plzeň proti Spartě Praha v úterý 23. února mělo netradiční začátek. Téměř naplněná hokejová aréna sledovala slavnostní ocenění kapitána Ondřeje Kratěny, který odehrál 1000 zápas v nejvyšší hokejové soutěži a stal se teprve 12. hráčem, který v extralize na tuto metu dosáhl. Za to si vysloužil bouřlivé ovace obecenstva a parádní choreo od plzeňského kotle. A právě k  této příležitosti věnovali dětští pacienti FN Plzeň obraz svým hokejovým idolům, který  bude vystaven v kabině A-týmu a všichni si moc přejí, aby přinesl mužstvu co nejvíce štěstí v blížícím se play-off.

Ředitel Fakultní nemocnice Plzeň Václav Šimánek předal obraz generálnímu manažerovi Martinu Strakovi před začátkem utkání  a dodal: „Indiáni se stali patrony našich dětských pacientů  a svými pravidelnými návštěvami přináší do nemocnice  velkou radost. V říjnu loňského roku  věnovali plzeňští hokejisté  výtěžek z aukce dresů z loňské sezóny na nákup speciálně polohovatelných lůžek, díky kterým mají v nemocnici  malí pacienti větší pohodlí. Velmi si této dlouhodobé spolupráce s HC Škoda Plzeň vážíme.“

Utkání proti Spartě přímo v Home Monitoring Aréně sledovali zaměstnanci Fakultní nemocnice Plzeň, do ochozů jich zavítalo bezmála 400.

(Fotografie – zdroj HC Škoda, na fotografii zleva: člen Rady města Plzně Michal Dvořák;  ředitel FN Plzeň Václav Šimánek se synem, generální manažer klubu  Martin Straka a sportovní manažer Tomáš Vlasák)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *