Dostaneme se do zemí, které většina z nás nikdy nenavštíví

Konec listopadu už tradičně patří ve Spáleném Poříčí Mezinárodnímu festivalu outdoorových filmů. Tentokrát se festival uskuteční – už popatnácté – od 23. do 25. listopadu tradičně v koncertním sále zámku. Připraveno je pro vás 27 filmů s cestovatelskou a sportovní tématikou, zajímavá beseda o chorvatských horách, soutěže a samozřejmě vlídné zacházení a úžasná atmosféra. Pokud jste se zúčastnili minulých ročníků, víte, že filmy na tomto festivalu opravdu stojí za zhlédnutí. Jejich prostřednictvím se dostaneme alespoň na chvíli do zemí, které nejspíš většina z nás nikdy nenavštíví. Můžeme také obdivovat lidskou sílu, vytrvalost a houževnatost; ať už vás zajímá lyžování, vodáctví, potápění nebo prostě jen máte rádi přírodu – přijďte se podívat!

Časový rozpis MFOF:

čtvrtek 23. listopadu
17,00 slavnostní zahájení festivalu, raut pro veřejnost – zámek ZDARMA
18,00 beseda s Mgr. Jiřím Kráčalíkem Velebit – Po stopách Vinnetoua. Tento atraktivní pořad vás přenese do chorvatských hor, které známe ze slavných filmů o statečném a čestném náčelníkovi Apačů. ZDARMA
20,00 promítací blok

pátek 24. listopadu
18,00 promítací blok
20,00 promítací blok

sobota 21. listopadu
16,00 promítací blok
18,00 promítací blok
20,00 promítací blok

Vstupné je 50 Kč na jeden filmový blok, děti do 5. tř. ZŠ mají vstup ZDARMA. Vstupenky na místě nebo v předprodeji v Infocentru Spálené Poříčí (kontakty v příloze).

Podrobnější informace k programu i celému festivalu naleznete na www.outdoorfilms.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *