Do “zákulisí” karlovarského letiště se můžete vydat v sobotu 17. června. Užijí si to děti i dospělí

Jak vypadá “zákulisí” letiště? A jak vyhrál zážitkový let nad regionem? Chcete si vyzkoušet modely vozů Audi a Volkswagen? Pak nemůžete chybět na Dnu otevřených dveří na karlovarském letišti, který se koná v sobotu 17. června. Program pro dospělé i děti začne v 11 hodin a potrvá do čtvrté odpolední. 

“Na programu budou tradiční ukázky výstroje, výzbroje a technického vybavení hasičů, policie a celní správy, v případě příznivého počasí se děti mohou těšit na oblaka pěny, která zajistí letištní hasiči,” zve na akci jednatelka letiště Alice Justina Undus. “Tradičně nebudou chybět ani prohlídky letiště s výkladem. Díky sponzorům bude připraven také pestrý program pro děti. Mohou se těšit na soutěže, skákací hrad, dětské disko a oblíbené malování na obličej. Rodiče si budou zase moci při testovací jízdě vyzkoušet modely vozů Audi a Volkswagen osobní a užitkové vozy. Kdo touží po opravdovém leteckém zážitku, může si u letecké školy F-Air nebo Leteckého Klubu Karlovy Vary předem zakoupit zážitkový let. O lety budeme i soutěžit formou slosování vstupenek, takže šťastní výherci se budou moci proletět zdarma, a to díky sponzoringu F-Airu a Leteckého klubu.  Letošní novinkou bude autovláček, který bude převážet návštěvníky od parkoviště k terminálu a hasičské stanici a zpět,” uvedla k programu jednatelka.

Vstup na akci a parkování u letiště bude zdarma. A pokud někdo nemá možnost dopravit se na letiště vlastním vozem, může využít autobusy bezplatné kyvadlové městské autobusy z Karlových Varů a zpět. Od 10:20 hodin budou zvláštní autobusy jezdit ve dvacetiminutových intervalech ze zastávky Tržnice.

„Věřím, že letošní červnové datum nám přinese více štěstí s počasím než loni a všechny k nám na letiště srdečně zvu. Přijďte si s námi užít den plný zábavy. Těšíme se na vás!“ – vzkazuje Alice Justina Undus.

Zdroj: Letiště Karlovy Vary

 

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *