Človíček s Nováčkem počtvrté vyrazí na zážitkový výšlap mezi lochotínskými domy

Človíček s Nováčkem vyrazí ve středu 18. září na další zážitkovou výpravu mezi lochotínskými domy a budou nadšení pokud se k nim přidá co nejvíce spoluvýletníků. Začátek akce je naplánován na desátou hodinu dopoledne a trasa, na jejíž start se můžete postavit ve Stacionáři Človíček v Kralovické 35 nebo Domovu Nováček v Rabštejnské 29, nabídne tradičně několik soutěžních zastavení a v cíli nezbytnou sladkou odměnu pro všechny cestovatele.
Opět nebude chybět jízda se speciálními vozíky, malování obrázků do plotové galerie nebo skládání speciálních puzzle třetí pořádající služby Jdeme dál. Celou akci zahájí v 10 hodin kulturní program před šapitó v Domově Nováček, kde vystoupí například děti z 1. ZŠ  s pásmem písní tlumočených do znakové řeči. Celý den pak zakončí koncert Dětského pěveckého sboru Jiřičky Plzeň a kapely S.O.N. Tradičně bude možné nahlédnout do interiérů obou zařízení a zjistit něco více o životě dětí a dospělých s různou formou mentálního postižení. K tomu, aby opravdu nikdo ve spletitých sídlištích nezabloudil, účastníkům již tradičně pomohou děti ze 4. ZŠ, které chodníky po celé trase vyzdobí křídovými malbami.
Přijďte 18. září na výšlap mezi domy a pomozte nám překonat velikost loňské plotové galerie, která čítala více jak 500 obrázků. (tz)
Ilustrační foto

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *