Chcete přibrat a nejde vám to? Jídelníček na přibrání si můžete objednat!

Jídelníček na přibrání od profesionálních nutričních poradců je totiž léty ověřený a také velice úspěšně fungující způsob, prostřednictvím kterého odborníci pomáhají lidem přibrat na váze. Skvělé na tom je, že jídlo vám dovezou až domů nebo do kanceláře a vy nemusíte trávit čas přípravou a vymýšlením rozličných zdravých pokrmů.

Speciální jídelníček na přibrání

Přibrat může být pro některé lidi podobně obtížné jako pro jiné hubnutí. Zdravé přibírání navíc nemá zdaleka nic společného s přejídáním sladkostmi, pitím alkoholu, sladkých limonád a konzumací brambůrek u televize. Ano, tímto způsobem se sice přibrat dá, ale hlavně tuková tkáň, kterou prostě nechcete. Složení diety pro přibrání má svá konkrétní specifika a je také dobré stravu podpořit správnou formou pohybu, třeba v posilovně nebo v přírodě.

Hledáte obtížně čas na vaření?

To je dnes velký problém velké části pracovně aktivních lidí. Čas je vzácný pro každého a ten, kdo podniká, nebo aktivně sportuje a třeba má do toho ještě malé dítě, moc dobře ví, jak málo času v každém dni zbývá. Ne každý se ale chce odbývat párkem v rohlíku nebo bagetou na benzince. To bychom také nedoporučovali, rozhodně ne dlouhodobě. Následkem takovéto stravy často vzniká nezdravé přibírání na váze a obezita. Zdravé vaření ale zabere nějaký čas. A nějaký čas také zabere výběr zdravých surovin, nakupování nebo objednávání přes internet. A tento čas se dá ušetřit díky krabičkové dietě, kterou si lze objednat s dovozem až domů.

Dopřejte si trochu luxusu

Někdo považuje za luxus drahé hodinky, auta nebo třpytivé šperky. My máme na mysli luxus v tom, co budete jíst. Existují totiž specializované firmy, které dle potřeb klienta vytvářejí zdravý jídelníček na míru. Můžete si od nich objednat jídlo speciálně navržené pro hubnutí, pro udržení ideální váhy, pro sportovce a nebo také pro přibrání svalové hmoty. To se může hodit po náročnějším období, po nemoci nebo třeba po operaci. Vhodný je i pro toho, kdo chce nabrat svaly a zpevnit postavu.

Více než 100 druhů jídel!

Umíte si představit, že byste vařili doma více než 100 různých variací receptů? Máme ale na mysli opravdu odlišné recepty, ne jen jinou omáčku nebo zálivku. Tímto luxusem oplývají krabičkové diety. Pokud vás trápí zvědavost, není často problém vyzkoušet krabičkovou dietu s dovozem až domů na dva dny. Co byste řekli například na ochutnávku salátu s kuskusem, fenyklem a hovězím masem, thajské červené kari nebo třeba čokoládový dezert s malinami? Přesně takové lahůdky jsou totiž součástí jídelníčku na přibrání. Kdo by odolal?

Chcete menu bez masa?

Někteří lidé se ve svém životě rozhodnou vynechat maso. Ať už z etických nebo ze zdravotních či jiných důvodů. I takoví lidé mají rádi svůj čas a mají zároveň zájem o zdravé stravování. Jídelníček jak pro přibrání nebo i redukci váhy bez masa se stal běžnou součástí některých producentů krabičkových diet. Stále více lidem totiž záleží nejen na vlastní stravě, ale i na stavu naší planety a životního prostředí obecně.

Strava jako základní kámen pro zdraví

Lidské tělo a jeho zdravotní stav je ukázkou toho, jak se o něj jeho majitel stará. Jaké jsou základní stavební kameny lidského zdraví?

  • zdravá a vyvážená strava
  • dostatek kvalitního pohybu
  • čisté životní prostředí
  • psychické zdraví.

 

Zaujaly vás také krabičkové diety s možností ušetření spousty času, energie a přemýšlení nad vlastním zdravým jídelníčkem? Napište nám, jestli máte s dováženým jídlem v krabičkách dobré zkušenosti!

Placla.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *