Chcete podpořit vybudování trati z Teplé do Bezdružic? Vyrazte v neděli na pochod!

Za dostavbu trati z Teplé do Bezdružic odstartuje v neděli 16. července v 10 hodin z vlakového nádraží Teplá už  XVII. turistický pochod. Trasa o délce přibližně 15 km je vedena půvabnou opuštěnou krajinou po lesních, polních či místních komunikacích až do Bezdružic. O vybudování železničních kolejí na trase dlouhé necelých patnáct kilometrů se mluví už skoro sto let. Parta nadšenců, ale i vedení obou měst si postavení trati přejí moc.

Od nádraží Bezdružice je zajištěna doprava na start v Teplé historickým autobusem s odjezdem v 9:05 hodin. Doprava turistů od Karlových Varů a Mariánských Lázní na start pochodu je pravidelnými vlaky. Návrat účastníků pochodu zpět do Teplé v odpoledních hodinách autobusem, který má přípoj na vlak.

V Bezdružicích se pak turisté mohou vydat na mimořádné prohlídky zámku, kde je připraven program s dobovými účinkujícími, divadlo apod. mezi 10 až 23 hodinou. Návštěvníci si prohlédnou interiérů zámku, ukázky dobového tance, loutková divadla, okusí barokní menu v místní restauraci či program přímo na náměstí.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *