Chanel, Dior, Gucci, Giorgio Armani… Značky, na kterých lze parazitovat. Svědčí o tom i případ z Borů

Máte rádi vůně Chanel, Dior, Gucci, Giorgio Armani či jiné? Pozor na to od koho je kupujete. Možná od asijského obchodníka nebo také z  Maďarska….

“V  sobotu před desátou hodinou byli borští strážníci vysláni do Sukovy ulice, kde se dle informací oznamovatele měla nacházet žena snědé pleti v bílé sukni nabízející parfémy, které měly být kradené,” informuje Veronika Kuchynková z plzeňské městské policie.

Žena se před strážníky chtěla “ztratit” v blízkém supermarketu. Ale nepovedlo se jí to, musela se strážníky k autu a vysvětlovat, kde tolik parfémů vzala. “Následně žena hlídce sdělila, že parfémy nejsou kradené, jelikož je koupila od asijského obchodníka v Praze a překládala i paragon,” popisuje Veronika Kuchynková. Pokladní doklad byl ale vystaven v Maďarsku a nebylo z něj jasné, ani k  jakému zboží náleží. Na to žena odpověděla, že se spletla a parfémy koupila v  Budapešti. V dalším tvrzení znělo, že se jedná o toaletní vody známých značek, nikoliv o originální zboží.

Vzhledem k  tomu, že šlo o podezření ze spáchání trestného činu, byla šestatřicetiletá žena převezena na obvodní oddělení Policie ČR, kde se o ni a její parfémy náležitě postarali.

Foto MP Plzeň

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *