Černošínský taneční kroužek se chystá na velkou soutěž

Už tři roky vede v Černošíně Veronika Merglová taneční kroužek, který si říká 11Stars. Zpočátku to bylo tancování jen tak pro radost a nyní se k radosti přidala vystoupení na různých akcích a také i soutěživost. Mladí tanečníci totiž pilně trénují na taneční soutěž Czech Dance Tour, která se letos koná v Plzni.

“Bude to naše úplně první soutěžní zkušenost. Pojedeme okusit, jak to v takovém soutěžním prostředí chodí a zkusit si jaké to je tančit na soutěžních prknech. Moc se těšíme. A pilně se připravujeme. Teď nás čeká spousta tréninků a na konci února i dvoudenní soustředění,” říká vedoucí kroužku Veronika Merglová. 

Tanečnice vystoupily také 18. února na Zahrádkářském plese v Tachově, kde předvedly taneční kousek Zimní čas a sklidily tam velké ovace. “Rok 2016 nám přinesl mnoho změn, začali jsme veřejně vystupovat i mimo město Černošín. Pozvali nás do Stříbra, do Tachova, všude nás publikum vřele vítalo a všude na naše malé tanečníky čekala i nějaká odměna či květiny. Chtěla bych poděkovat všem, kteří nás takto podporují,” říká vedoucí kroužku Veronika s tím, že vystoupení v Tachově bylo opravdu super. “Pořadatelé byli výborní , koupili holčičkám růžičky a sladké odměny.  Holky byly nadšené, už do toho šly s větší jistotou, tančily tam už podruhé, tak na nich bylo vidět, že už nemají takovou trému. Pro mě je největší uspokojení slyšet potlesk a vidět spokojené tváře mých tanečnic,” dodala Merglová.

Martina Sihelská
Foto: archiv 11Stars

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *