C.S.CARGO získalo ocenění v soutěži TOP Odpovědná firma roku 2016 za podporu a rozvoj diverzity ve firemním prostředí

Projekt netradiční náborové kampaně společnosti C.S.CARGO s názvem „Řidičkou v týmu C.S.CARGO“ získal bronzové ocenění za podporu a rozvoj diverzity ve firemním prostředí v soutěži TOP Odpovědná firma roku 2016. Tu letos již potřinácté pořádala odborná nezávislá platforma Byznys pro společnost.

Soutěž TOP Odpovědná firma vyzdvihuje a oceňuje strategické aktivity společností v oblasti trvale udržitelného a odpovědného podnikání. Společnost C.S.CARGO letos se svou náborovou kampaní, která byla kromě mužů-řidičů zaměřena i na ženy-řidičky, získalo bronz v kategorii Diverzita 2016, cena společnosti GSK, za podporu a rozvoj diverzity ve firemním prostředí.

Ocenění za diverzitu dostávají firmy, které strategicky podporují diverzitu pracovních týmů z hlediska věku, pohlaví a dalších hledisek a pozitivním způsobem ovlivňují vnímání diverzity ve firemním prostředí.

„Povolání řidiče kamionů už dnes není pouze výsadou mužů. Stejně jako v jiných oborech i zde umožňuje moderní technologie větší zapojení žen. Rozhodli jsme se proto na ně zaměřit v naší každoroční náborové kampani. Ze zkušeností s našimi dlouholetými řidičkami víme, že ženy mohou svým přístupem přispět k řešení různých situací a přinést do firmy nové zkušenosti. Zároveň u nás mají stejné finanční ohodnocení jako jejich mužští kolegové a ve všech ohledech je s nimi nakládáno rovnocenně. Velice nás proto těší, že se náš projekt umístil v takové konkurenci na bronzovém stupínku,“ říká Aleš Willert, generální ředitel a předseda představenstva C.S.CARGO.

Soutěže se zúčastnilo zhruba 70 firem s více než 100 přihlášenými projekty a strategiemi.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *