Borussia Dortmund i Eva Samková na konferenci Sport 2016

V rámci mezinárodního festivalu marketingu a reklamy PIAF se 26.4. v Praze uskuteční konference Sport 2016. Určena je marketingovým expertům sportovních svazů, klubů a sportovišť, stejně jako sponzorům a specializovaným agenturám.

 

K největším lákadlům budou patřit zahraniční hosté. O budování vztahu s fanoušky prostřednictvím sociálních sítí pohovoří experti z Borussie Dortmund. Šéf projektu crowd investmentu z vídeňského Rapidu zase osvětlí, jak se podařilo klubu získat od fanoušků 3 mil. Eur na výstavbu nového stadionu. Globální sponzorská agentura Octagon představí metody vyhodnocování úspěšnosti sponzorských projektů. Londýnští kolegové z agentury Activative zase předvedou, jak sponzorské projekty přetavit ve hmatatelné obchodní výsledky.

 

„PIAF každoročně přiváží do Prahy to nejzajímavější z celého světa marketingu. Letos jsme se zaměřili na sport, se kterým se spojuje spousta značek a který u nás stále trpí podfinancováním. Chceme ukázat, že cesty k prostředkům nevedou jen přes granty a příspěvky od státu,“ říká Marek Hlavica, ředitel PIAF.

 

Konference ale představí i úspěšné tuzemské přístupy. O práci s lokálními firmami promluví šéf pardubického basketu Pavel Stara. Panelová diskuse, které se zúčastní i snowboardistka Eva Samková, odpoví na otázku, za co jsou dnes sponzoři ochotni platit a za co nikoliv. Zástupci největších televizních kanálů odhalí své plány a možnosti v době, kde se fenoménem stalo paralelní sledování televize a počítače. O roli sportu v destinačním marketingu budou hovořit zástupci CzechTourism a českých měst se sportovní tradicí. Celá konference bude zakončena odpoledním setkáním u číše vína.

 

Pro funkcionáře sportovních klubů, svazů a úředníky státních institucí má PIAF připraven systém slev. Více o PIAF a konferenci Sport 2016 na www.piafawards.com/conference/sport/.

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *