Bike park v Rokytnici má nový slogan a nabízí lanovku zdarma

Ve skiareálu Rokytnice nad Jizerou už dva měsíce funguje nově upravenýbikepark ROCK-IT-NICE, který se po soutěžní výzvě dočkal i nového sloganu „Ta správná muzika pro vás a vaše kola“. Sezónní jízdenku na lanovou dráhu Horní Domky, která vozí denně bikery a turisty v půlhodinových intervalech od 9 do 17 hodin, vyhrály první tři nejoblíbenější slogany.Ti, kdo nevyhráli, to nemusí mrzet. Na lanovku se dostanou zdarma, když si zapůjčí kolo v Author půjčovně přímo v areálu.

Náměty kreativníchbikerů byly uveřejněny na facebookuskiareálu, kde mohl hlasovat každý. Soutěžilo se celý květen až do 30.5. 20 hodin.

Tři vítězné slogany:

  1. #‎rockitnice, ta správná muzika pro vás a vaše kola
  2. TŘI TRATĚ – TROJNÁSOBNÝ ZÁŽITEK – BIKEPARK ROCKITNICE
  3. Rokytnice o skok více, zabijem se do palice!!

Ředitel skiareáluRokytnice nad JizerouMichal Kopeckýdodává: „Slogan už máme, no tak nezbývá než sednout na kolo a zkusit naše tratě určené pro bikery od 5 do 80 let. Lanovka Horní Domky bude vozit bikery zdarma, v případě, že si půjčí kolo v naší Author půjčovně. Celková délka letní sezóny 2016 čítá 139 dnů, a abychom do Rokytnice nalákali co možná největší počet návštěvníků, snažíme se rozšiřovat nabídku letních aktivit a doplňkových služeb. Hlavním záměrem je přeměna bikeparku na sjezdový ráj pro všechny generace, což zajistí bezpečný návrat do údolí pro každého cyklistu, který se vydá na hřebeny Krkonoš. První vlaštovkou v tomto směru je modrá sjezdová trať Santa FeFlowline, která je zatím stále ve fázi výstavby, ale už přinesla první pozitivní ohlasy.V Rokytnici to prostě žije i v létě.“

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *