Autem je to k nemocnici v Rokycanech s komplikacemi. Úplná uzavírka bude o víkendech – MAPA

Začíná oprava komunikace k nemocnici v Rokycanech – Voldušské ulice od křižovatky s Oseckou k odbočce do ulice Nad Nemocnicí (u horního parkoviště nemocnice). Délka opravovaného úseku je přibližně 500 metrů. Komunikaci ve vlastnictví města je nutné opravit z důvodu špatného technického stavu povrchu.

Oprava silnice bude provedena frézováním povrchu a položením nového asfaltového povrchu. Frézování provede zhotovitel ve středu 15. a ve čtvrtek 16. května za částečné uzavírky ulice Voldušské. Občané projedou k nemocnici jedním pruhem. Pokládka první asfaltové vrstvy bude provedena o víkendu 18. a 19. května, kdy dojde k úplné uzavírce komunikace k nemocnici (ulice Voldušská). Druhá vrstva asfaltu bude položena o následujícím víkendu 25. a 26. května. V případě nepřízně počasí o některém z víkendu se asfaltování posune o další víkend (1. a 2. června).

Při úplné uzavírce Voldušské ulice o víkendech je objízdná trasa pro občany jedoucí do nemocnice stanovena ulicí Oseckou a U Hvězdárny, občanům bude přístup k nemocnici vždy zachován. Občané z ulic Voldušská, Nad Nemocnicí, Pod Nemocnicí, Nad Kalvárií během daných víkendů mohou využít bez poplatku parkování na parkovišti u plaveckého areálu.

Zdroj: Město Rokycany

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *