Augmentace 400 ml? Krásné poprsí musí mít správně zvolenou velikost!

Ženy, které přicházejí na konzultace k plastickému chirurgovi, chtějí velmi často zvětšení poprsí prostřednictvím augmentace – 400 ml silikonovým implantátem. Jedná se o výrazné zvětšení poprsí, které rozhodně nepřehlédnete. Není ale úplně vhodné pro každou ženu. Základem každé augmentace je totiž správně zvolený typ a velikost silikonového implantátu. Svoji roli také hraje značka, která dané silikonové implantáty vyrábí. Jaké jsou další okolnosti, které přímo ovlivňují výsledek operace – zvětšení prsou? Pojďme si to blíže vysvětlit!

Augmentace – 400 ml, 350 ml nebo raději 300 ml?
Velikost implantátu je opravdu velice důležité si dopředu promyslet. A nejen promyslet doma, ale také důkladně probrat s operatérem, který bude operaci provádět. Ten totiž na rozdíl od klientek má letité zkušenosti v oboru. Díky nim dokáže každé klientce na míru doporučit vhodně velký implantát, který je vhodný individuálně právě pro ni a její dekolt. A my můžeme hodnotu těchto zkušeností jen podpořit. Občas se totiž stává, že klientka nedá na zkušenou radu a pak může být s velikostí svého poprsí nespokojená. Poté přichází na kliniku znovu a touží po větším poprsí. To však samozřejmě zatěžuje jak její peněženku, tak její organismus.

Největší prsa na světě?
To vás jistě bude zajímat! Pyšní se jimi totiž jedna německá krasavice a mají neuvěřitelných 20 kilogramů!

Pozor na velikost!
Jen pro vaši informaci, pokud chcete zvětšit poprsí o 1 velikost, znamená to silikonové implantáty o velikosti 150 ml. O dvě velikosti pak 300 mililitrů.
Pokud žena zrovna nepracuje v porno průmyslu, měla by také dát na radu zkušeného chirurga, který jí představí pro ni nejvhodnější velikost implantátu. Díky speciální podprsence si také tuto velikost a její vzhled může na vlastní kůži vyzkoušet. A podprsenka není jediným způsobem, jak se blíže seznámit s budoucím vzhledem poprsí po zákroku.

3D scanner jako vize budoucnosti
Dnešní IT doba přináší řadu praktických elektronických vychytávek. Ty se dostaly i do plastické chirurgie. Díky 3D scanneru, který snímá aktuální stav klientky toužící po zvětšení nebo modelaci poprsí, může být na počítači na klinice vytvořen reálný vzhled poprsí po zákroku. Klientka pak již dopředu zcela přesně ví, jak budou její prsa vypadat. Pro ty, které podstoupí operaci na klinice, která 3D scanner provozuje, je vizualizace budoucího poprsí samozřejmě zcela zdarma.

Celebrity a silikony?
To přece patří k sobě! Kterým hvězdám našeho malého rybníčku celebrit pomohly silikony ke slávě a úspěchu?

Silikony pro mladé i zralé ženy
Ano, plastická chirurgie pomáhá zvyšovat sebevědomí ženám různého věku. Pro výběr správného druhu implantátu a také zvolení správného typu operace musí operatér přihlížet k mnoha indíciím:

  • věk
  • stav pokožky
  • váha
  • celkový zdravotní stav
  • plánovaná velikost budoucího poprsí
  • případná asymetrie.

Jaké značky doporučujeme?
V poslední době jsou na poli plastické chirurgie velmi oblíbené například silikony od firmy Mentor, protože mají odbornou certifikaci. Díky speciálnímu povrchu snadno přirůstají k okolní tkáni a také mají velmi nízké procento nežádoucích následků a pooperačních komplikací. Další doporučované značky odborníky na zvětšování poprsí jsou například Motiva nebo B-Light.

Pokud nová prsa patří ve vašem životě pouze do přihrádky nesplněných přání, máme tu pro vás zajímavý tip! Plastickou operaci nemusíte totiž zaplatit najednou. Některé solidní kliniky plastické chirurgie totiž nabízejí silikonová prsa na splátky! Tak, co myslíte? Půjdete konečně do toho? Těšíme se na vaše šťastná rozhodnutí a také na komentáře!

(Placla, foto pexels.com)

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *