Advent v plzeňské zoo začíná právě dnes! Přijďte si ozdobit sváteční věnec

Advent v Zoologické a botanické zahradě města Plzně začíná tuto sobotu 26. listopadu. Pro zájemce je připravena od 14 hod. na statku Lüftnerka ve zdejší staročeské restauraci tradiční tvůrčí dílna zaměřená na zdobení adventních věnců.

Za poplatek 100 Kč získají účastníci vše, co pro vytvoření adventního věnce potřebují. Začínající předvánoční atmosféru dokreslí přátelská nálada, plápolající krb, či sklenka svařeného vína.

Advent na statku Lüftnerka bude pokračovat až do 17. prosince. Děti se určitě už těší na velké čertovské a mikulášské odpoledne s rozdáváním dárků 3. 12. od 15 hod., na něž naváže komentované uspávání medvědů. Třetí adventní program se bude konat v neděli 11. 12. od 15 hod. Bude patřit rozsvěcení vánočního stromu s vánočním divadelním představením v podání žáků 8. tř. MŠ a ZŠ L. Očenáška v Dolní Bělé.

V sobotu 18. prosince v 15 hod. ukončí letošní advent na statku Lüftnerka živý betlém v podání ochotníků ze souboru TADEÁ Š GULÁŠ z Plzně-Lhoty. Vystoupení bude zároveň pozvánkou na vánoční program 24. a 31. 12. v centrální části zahrady před Tropickým pavilonem.

Zdroj: Zoo Plzeň, ilustrační foto dablice.cz

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *